evpak halı yıkama logo
TELEFON NUMARAMIZ

0850 339 19 49

TELEFON NUMARAMIZ

0532 467 19 49

Evpak Halı Yıkama

Halılarınız evinizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden malesef sizin için zaman zaman temizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir..

Çünkü Evinizde yapmış olduğunuz halı temizliği istenilen sonucu vermeyebilir, zira halılarınız temizlik sonrası oluşan parlak yüzeyi sizi yanıltmamalı, unutulmamalı ki ; halıların kiri dibe itme özellikleri vardır ve parlak yüzeyine aldandığınız halılarınız diplerinde hiçte hijyenik olmayan bir görüntü oluşturmuş olabilirler.

Bunun yanısıra halılarınız tam olarak kurtulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir. Bunun sonucu olarakta halılarınız zamanından çok daha önce eskiyebilirler.

Ayrıca tam olarak kurutulmamış olan halılarınızın yaymış olduğu nem evinizde zararlı bakterilerin yerleşimi için uygun zemin hazırlamaktadır.

Bu saymış olduğumuz olumsuzlukların engellenmesi ve halılarınızın tam olarak ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için Evpak Halı Yıkama olarak, yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.