evpak halı yıkama logo
TELEFON NUMARAMIZ

0850 339 19 49

TELEFON NUMARAMIZ

0532 467 19 49

Erenköy Halı Yıkama

İstanbul'un en güzel semtlerinden bir tanesi olan Erenköy'de hizmet veriyor ve yıllardır bu sektörün en iyisi olarak siz değerli Erenköy sakinlerinin karşısına çıkıyoruz. Halı yıkama konusunda uzman bir ekip ile hareket eden ve sektörün açıklarını da en iyi şekilde belirleyerek yoluna devam eden firmamız, fark yaratan halı yıkama hizmetleri ile birlikte bu işin piri olmaya devam ediyor. Erenköy halı yıkama olarak bu işi severek yaptığımızı da belirtmek istiyoruz ve bunun yanında diğer firmalara göre de daha profesyonel bir ekibe sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Bu semtte ikamet ediyorsanız eğer sizler de halılarınızı firmamıza teslim edebilir ve çok kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Erenköy halı yıkama

Kullandığımız profesyonel halı yıkama ürünleri ile birlikte, amiyane tabirle halılarınızı dip köşe temizliyor ve halılarınızın uzun sürede yıpranmasını da en iyi şekilde önlüyoruz. Halılarınızı yıkamakla kalmayıp, bakımını da yapan firmamız sayesinde sizler de daha kaliteli bir hizmet alabileceksiniz. Bakım ve yıkama hizmetleri konusunda gerçek profesyonellik bu adreste karşınıza çıkıyor ve sorunsuz bir şekilde sizlere sunuluyor. Özel model halılar için de kendimize has yıkama yöntemlerimiz var ve hiçbir şekilde halılarınızın yıpranmasına izin vermiyoruz. Kusursuz bir ekip ile hareket eden firmamız sayesinde artık sizler de halılarınızı gözünüz kapalı firmamıza teslim edebilecek ve teslim alabileceksiniz.

Erenköy halı yıkama firması hakkında daha fazla bilgi almak adına iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Bu işi uzun süredir yapıyor ve kadromuzu da daha kaliteli hale getirmeye devam ediyoruz. Sorunsuz bir şekilde hizmet vermek adına sizlerden gelen talepleri de en iyi şekilde değerlendiriyor ve gerekli çalışmaları yapıyoruz. Olumlu ve olumsuz eleştirileriniz doğrultusunda çalışmalarımıza en iyi şekilde yön veriyor ve sizinle birlikte hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız, bu konuda fazlasıyla hassas davranıyor ve kalite standartlarını daha üst seviyelere taşıyabilmek adına da elinden geleni yapıyor. Dilerseniz sizler de halılarınızı daha güvenilir bir ekibe emanet edebilir ve daha kaliteli halı yıkama hizmeti, alabilirsiniz.

Erenköy Halı Yıkama Firması

Erenköy halı yıkama firması arıyorsanız şu an tam da yerindesiniz. Uzman ekibimiz ile halılarınız ilk günkü kadar güzel görünecek. İstanbul'un en özel ilçelerinden bir tanesi olan Erenköy her geçen gün artan nüfusu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Farklı bir ilçe olduğunu belirtmemize gerek yok çünkü Erenköylüler bunu zaten çok iyi biliyor ve Erenköy'lü olmanın ayrıcalık olduğunu söylüyorlar, bizler de bu ayrıcalıklı ilçemizin ayrıcalıklı insanlarına en özel halı yıkama hizmetini sunmak için sektörde yerimizi alıyoruz.

Tecrübeli personelimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile bu sektörü çok farklı bir boyuta taşıyoruz. Kusursuz halı yıkama hizmeti anlayışı ile bu işe yıllarını veren sayısız personelimiz sizlerin huzuruna çıkıyor. Evlerinizin vazgeçilmez ürünleri olan halılar her geçen gün biraz daha çok kirleniyor ve birçoklarımız bu kiri fark etmekte güçlük çekiyor. Profesyonel ekiplerimiz ve güçlü makinelerimiz halılarınızla en iyi şekilde baş ediyor ve kısa sürede en temiz hali ile ürünlerinizi sizlere teslim ediyoruz.

Erenköy halı yıkama bu işi bilen ve işini severek yapan ekibi ile yoluna devam ediyor ve hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Halı yıkama konusunda uzman olduğumuzu düşünüyoruz ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini de en iyi şekilde karşılıyoruz. Erenköy'de ikamet ediyorsanız eğer bizlere kolayca ulaşabilirsiniz ve bizler de aynı şekilde en kısa sürede sizlerin verdiği adreslere kısa süre içerisinde ulaşıyoruz. Halı yıkama hizmeti almak için telefonlarınızı kaldırıp iletişim numaralarımızı tuşlayarak adres bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez.

Erenköy Halı Yıkama Fabrikası

Erenköy halı yıkama hizmeti veren firmamız her zaman hijyeni ve uygun fiyatı ön planda tutmaktadır. Erenköy halı yıkama kalitesi ile sizler de hizmet almak isterseniz adres bilgileriniz ile birlikte Evpak Halı Yıkama firmamıza iletişim bilgilerimiz ile başvurabilir ve halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Halılarınız özel bir şekilde paketlenir ve en kısa sürede firmamıza taşınarak yıkama işlemlerine start verilir. İlk aşamada halılarınızın tipi tespit edilir ve uygun program seçilir. Yıkama işlemleri gün içerisinde tamamlanır ve kuruma odalarımızda halılarınızın detaylı bakımları yapılarak yine bizlere verilen adrese en kısa sürede teslim edilir. Teknolojik ürünleri kullanmaya ve firmamıza dahil etmeye devam ediyoruz, bu sayede daha özel ve daha güçlü bir yıkama hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı başarıyoruz.

Halılar en çok kirlenen ve en çok zarar gören ürünler arasında yer alıyor. Halı tiplerine göre kirlilik oranı da artıyor ve basit bir örnekle bunu açıklayacak olursak eğer; sert yapılı halıların temizlenmesi çok daha kısa sürer ancak yumuşak tüylü halılar kiri en iyi şekilde hapsederek diplerde saklar. Günlük halı temizliği yapıyor olsanız bile bu kirlere ulaşmanız ve detaylı bir temizlik yapmanız mümkün değildir. Halılar sürekli olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için daha sık temizlik hizmeti ister ancak bunu ilkel yollarla yani elde yıkama gibi işlemler ile yapmanız sizlere çok da fayda sağlamaz! Halı yıkamanın önemi hakkında internet üzerinde birçok makale yer alıyor ancak birçok makalede günlük temizliğin yeterli olacağı yazıyor.

Erenköy Evpak Halı Yıkama, profesyonel çözümler sunar. İşini seven ve uzman elemanlarımızla halılarınız ilk günkü kadar temiz…

Halı Yıkama Erenköy

Erenköy 'de bir çok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Fakat her firmanın kalitesi farklıdır. Kimisi detaysız bir şekilde halınızı yıkar kimisi otomobil yıkama aletleriyle halınızı yıkar kimisi de halı yıkama makineleriyle halınızı köşe bucak temizlemektedir. Erenköy halı yıkama konusunda kimseye güvenemiyorsanız bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İş yerlerinizde veya ofislerinizde bulunan halılar kaldırılamayacak kadar ağır ise bu tip halıları yıkamada da çözüm sunmaktayız. Erenköy ’de birçok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Biz Evpak Halı Yıkama olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kesinlikle halılarınızda yırtılma, renk sararması, iz bırakma, deterjan kalıntısı gibi durumlar söz konusu değildir. Halılarınız özel halı yıkama makinelerimizde dezenfekte edilmektedir. Erenköy 'de halı yıkama firmamızı kesintisiz telefon desteği ile arayarak istediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Halı yıkamanız için sunduğumuz hizmetler şunlardır;

Halılarınız belirlenen günde evinizden özel araçlarımızla yüklenmektedir.

Müşterilerimizden alınan halılar halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır.

Yıkanmadan önce halılarınızın tozları özel makinelerimizle alınmaktadır. Bu makinamız dakikada 150.000 vuruş yapar ve bu sayede toz, kum, saç gibi kirleri halınızdan söküp almaktadır. Bu işlemler kapalı ortamda yapılmaktadır.

Halılarınızdan çıkan tozlar torbalarda biriktirilmektedir. Bu sayede çevreye zarar verilmemektedir.

Halılarınızın toz alma işlemi bittikten sonra el değmeden halı yıkama makinalarına atılmaktadır. Halınızın tipine göre deterjan kullanımı otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Halı yıkama makinesinde özel bulunan UV ışınlar ile halılarınız mikroplardan kurtulmaktadır.

Halı yıkama makinesinde yıkanmış olan halılarınız daha sonrasında sıkma makinesine atılmaktadır.

Halı sıkma makinesi sayesinde %97 oranında halınızdan suyu arındırmaktadır.

Halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır. Ayrıca PH değerinin nötr olmasından dolayı halının sıkılması yapılırken tekrardan bir kez su ile durulanmaktadır. Bu sayede doğal nötralizasyon elde edilerek PH değeri normale döndürülmektedir.

Bütün işlemler bittikten sonra halınız kuruması için asılmaktadır.

Halınız kuruduktan sonra özenli bir şekilde sarılarak Erenköy 'de halı yıkama firmamızın özel ambalajları ile sarılmaktadır. Daha sonrasında paketlenmiş olan halılarınız özel araçlarımızla kapınıza kadar getirilmektedir.